Start Rodzaje diet FAQ Blog Kontakt Kontakt z dietetykiem Zamów
logo

Jaka dieta będzie dla mnie najlepsza?

Dietę dobieramy indywidualnie dla każdej osoby na podstawie analizy danych tj. wiek, waga, wzrost, rodzaj wykonywanej pracy, częstotliwość aktywności fizycznej oraz cel diety. Możesz sprawdzić jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najlepszy klikając Rodzaje diet. Jeśli jednak nadal nie jesteś pewny wyboru śmiało kontaktuj się z naszym dietetykiem. Możesz umówić się na spotkanie w Efekt Centrum Dietetyczne. Tam w wyborze wesprze badanie analizatorem masy ciała oraz wywiad żywieniowy.

Czy mogę zmienić kaloryczność lub typ diety?

Oczywiście, że tak! Masz możliwość zwiększenia wariantu kaloryczności diety. Zgłoś nam zmianę telefonicznie na numer +58 500 53 45 lub e-mail kontakt(at)dream-body.pl najpóźniej 2 dni wcześniej do godz. 14.00. W przypadku zwiększenia kaloryczności i zmiany diety na droższą będziesz musiał dopłacić ewentualną różnicę w cenie wariantu, który Cię interesuje. W przypadku zmniejszenia kaloryczności diety, cena pozostaje bez zmian.

Czy mogę zawiesić dostawy?

Jasne, że możesz! Jesteśmy elastyczni w tej kwestii. Spokojnie możesz zawiesić dostawy cateringu. Wystarczy, że zgłosisz nam to telefonicznie lub mailowo (+58 500 53 45 lub e-mail kontakt(at)dream-body.pl) minimum 2 dni (do godz. 14:00) przed planowanym dniem zawieszenia. Niewykorzystane dni wydłużają czas trwania cateringu, dlatego nie ma obaw, że któryś z dni Ci przepadnie!

Jakie są możliwe sposoby płatności?

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą kredytową podczas zamawiania cateringu korzystając z platformy Przelewy24. Jeśli napotkasz problemy z platformą płatniczą, skontaktuj się z nami. Wyślemy wówczas e-mail z danymi do płatności.

W jakich godzinach realizujecie dostawy?

Dostarczymy odbywają się dzień wcześniej w godzinach 17:00 – 21:00. Na weekend (sobota, niedziela) posiłki otrzymasz w piątek, a posiłki na poniedziałek – w niedzielę.
Jeśli nie masz możliwości odebrania cateringu w tych godzinach poinformuj nas o tym telefonicznie lub mailowo co najmniej 2 dni robocze wcześniej do godz. 16:00.

Co zawiera zestaw testowy?

Zestaw testowy to 5 posiłków, które dostarczamy standardowo na jeden dzień. Otrzymujesz menu, jakie akurat tego dnia przygotowujemy. Wszystko po to, abyś sprawdził, jak to smakuje i czy taka opcja Ci odpowiada. Przekonasz się też jak zapakowane i dowożone są potrawy. Dajemy Ci możliwość spróbowania naszych posiłków przed zamówieniem cateringu na dłuższy okres

Czy dostarczacie catering tylko na terenie Trójmiasta?

Nasz catering dostarczamy na terenie Trójmiasta, ale również Rumii, Redy, Wejherowa, Pruszcz Gdański.

Jeśli mieszkasz w okolicach tych miast i chciałbyś zamówić catering – skontaktuj się z nami!

Ile posiłków znajduje się w diecie i jak powinienem je przyjmować?

W dziennym menu dostaniesz 5 posiłków. Ważne dla dobrych rezultatów diety jest to, by śniadanie zjeść nie później niż 30 minut po przebudzeniu. Kolejne posiłki rozplanuj tak, by spożywać je regularnie co 2-3 godziny. Kolację zjedz nie później niż 1,5 godziny przed snem. To ważne, by organizm mógł systematycznie korzystać ze składników, które zawarte są w diecie. Pamiętaj też o piciu co najmniej 1,5-2 litrów wody dziennie.